KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6205164
nr 620 5164
1800-tal, vandrare i vinterlandakap, 56x67
Kondition: slitage, mindre dukhål
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 januari 2010
kl 18:46:01
100 kr
nr 620 5164
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 25 januari 2010 |